31.01.2014 Druhá generace bio krbu bez kominu BOHEMA AF-21

Biokrb bez komínu BOHEMA AF-21 prošel řadou konstrukčních změn a dostal se do tz. druhé generaci bio krbu (II gen.). Hlavním účelem cele řady zlepšení bylo zdokonaleni preciznosti výroby a především prodlení životností výrobku, zachováním dokonalého vzhledu i při delším používání biokrbu.

Hlavní změny: celá konstrukce krbu se teď vyrábí ze silnějšího materiálu, co ve značné míře zvýšilo odolnost všech části krbu a barvy vůči deformacím, mechanickým poškozením a vysokým teplotám. Změnila se i hloubka zadní častí krbu ze 140 mm na 160 mm. To umožnílo, na jednou stranu, udělat více místa pro umístěni ozdobné dekorace a na druhou stranu, oddálit místo hořeni od konstrukčních prvků krbu, co razantně zmenšilo teplotu nahřátí celého krbu. Změnilo se celkové provedení krbu, od teď nejsou nepohledové strany. V krbu je nový hořák, se zabudovanou regulaci plamene. Hořák navíc má dvojitý plášť, který dovolil udělat pro keramickou dekoraci "druhé patro". Teď si můžete jednoduše manipulovat s regulací plamene, i když na ní máte položená například keramická polínka. Kromě toho se schovalí nerezové častí hořáku, které po delším použití hořáku mění barvu. Změnil se i způsob uchycení bezpečnostních skel, teď je pevnější a více šetři sklo.

Věříme, že vyplatí se vsadit na kvalitu. Proto v novém krbu byli zahrnuté všechny připomínky a požadavky našich klientu. Kromě toho jsme zachovali stejnou cenu.

Bio krb bez kominu BOHEMA AF-21