Bio krby Recenze

Naše společnost se zabývá atypickou výrobou, distribucí a prodejem exkluzivních bezkomínových krbůbio krbů. Specializujeme se na komplexní projekty od 3D návrhu až po předání finálního díla do provozu. Zajišťujeme krbové stavby na míru, montáž závěsných bio krbů, instalaci elektronických hořáků s propojením na inteligentní domácnost a pravidelné servisní prohlídky. Spolupracujeme s dodavateli, kteří mají dlouhodobé zkušenosti v oblasti výroby bio krbů s důrazem na vlastní výzkum, vývoj a spolupráci s designéry. Všechny námi nabízené bio krby jsou certifikovány a vyznačují se originálním designem se zaměřením na kvalitní zpracování a maximální bezpečnost. Přinášíme Vám novou generaci krbů, které spalují speciální 96 % biolíh vyrobený na přírodní bázi. Výsledkem hoření bio alkoholu je přirozený teplý plamen a to zcela bez zápachu, kouře, popela a škodlivých spalin. Jedinné co hořením vzniká je oxid uhličitý (CO2 ) a voda ( H2O ), čili přesně to, co vydechuje i člověk.

Bio krby nepotřebují komín a jsou vhodné do bytu, domu, kanceláře nebo zimní zahrady. Požitek z přirozeného žlutého ohně si můžete dopřát i tam, kde to dříve nebylo možné a pro ještě dokonalejší pohodlí Vám nabízíme elektronické hořáky řízené na dálku. V nabídce máme závěsné, volně stojící a zabudované bio krby, které tvoří dekorativní a reprezentativní vzhled.Nabízíme Vám bio krby, biolíh a příslušenství za nejlepší ceny při zachování vysoké kvality. Bio krby jsou vhodné do bytů, kanceláří, hotelů a všude tam, kde není možné vybudovat komín. Jde o pohodlné a čisté zajištění přirozeného ohně, protože spalováním bio alkoholu vzniká pouze oxid uhličitý a voda. Bio krb není jen dekorací, ale i funkčním topným tělesem v němž hoří žlutý a hlavně živý plamen bez dýmu a škodlivých zplodin.

Jedná se vlastně o nový druh krbů, který spaluje speciální biolíh, nevypouštějící žádné škodlivé spaliny a sáze. Je ale potřeba v místnosti každé 2 hodiny větrat. Každý bio krb má hořák od kterého je dán tepelný výkon. Při maximálním výkonu cca. 3,5 kW 1 litr biolihu vydrží 2 až 3 hodiny. Bio krby, bio kamna můžete opravdu umístit kdekoliv, klidně ho postavit doprostřed bytu.Speciální palivo - biolíh hoří přirozeným plamenem bez kouře, sazí a zápachu, při hoření vzniká pouze oxid uhličitý a voda. Líh, který je obsažený v přípravku je vyroben pouze z přírodních a obnovitelných zdrojů. 1 litr paliva Vám vystačí i na 6 hodin hoření při optimálním nastavení bio krbu a bio kamen pomocí regulace, samozřejmě to záleží i na výkonu bio krbu. Bio Líh je vhodný pro použití v interiéru. Bio krb je úžasný estetický doplněk vyrobený hlavně pro požitek z ohně.

Mezi doplňky k bio krbu najdete ručně vyráběné keramické břízy, které jsou k nerozeznání od skutečného dřeva. Ke každému krbu se hodí jiné doplňky, jako dekorační kameny, šišky, polena, biolíh, voňavý alkohol. Jako palivo do krbu si můžete objednat i alkohol s vůní, jinak řečeno i voňavé alkoholy, nebo aromatizované alkoholy. Bio krb je vhodný i do nízkoenergetických domů, pro pasivní domy. V pasivním domě, nebo v pasivních domech je bio krb jediný možný použitelný krb, vzhledem k jeho ideální výkon. Nízkoenergetický dům nemůže mít klasicky krb a používat jej na vytápění. Je to alternativní vytápění pasivních a nízkoenergetických domů, je to také vhodné pro montované domy, hlavně kvůli úsporám energií, nebo jako alternativní vytápění. Bio alkoholový krb spaluje 96 % alkohol (ethanol ), který se mění na kysličník uhličitý, který je bez zápachu a vodu, která vám zvlhčí prostor a je také bez zápachu.Díky moderní technologii si krb s živými plameny můžete dopřát v jakémkoliv interiéru nebo exteriéru. Bio krby jsou krby bez komínu, dýmu, škodlivých spalin, zápachu a bez údržby. Bio krby spalují speciální palivo, biolíh neboli bio ethanol. Hořením bio lihu vzniká voda a kysličník uhličitý. Tepelný výkon je dán typem a počtem hořáků a je uveden u každého bio krbu. Oproti klasickým krbům jsou bio krby levné na provoz i pořízení. 1 litr bio lihu hoří cca. 2-3 hodiny, s keramickou houbou se tato doba prodlužuje na dvojnásobek. Montáž bio krbu je tak jednoduchá jako přidělat obraz na zeď.

Tento typ krbů umožňuje i lidem bydlících v panelových bytech si užít pravé kouzlo krbů, kdykoliv si vytvořit tepelnou pohodu a romantickou chvíli při zapáleném ohni. Bio krb spojuje krásu a příjemné teplo. Krása a útulnost otevřeného krbu byla až doposud spojována s napojením na komín, s pracným uskladněním dřeva, s nutným zbavováním se následného popela, zvýšenou prašností interiérů as důsledným čištěním komínových částí. Výhody bio krbů Bio krby nepotřebují žádné komíny ani další vývody, neboť při hoření nevznikají žádné spaliny a není tak nutné je odvádět pryč z místnosti. Palivem takových krbů je bio - alkohol (biolíh ), který nezapáchá a při jeho spalování nevzniká dým. Palivo se plní do zásobníku, který nevyžaduje žádnou speciální obsluhu a údržbu.

Nemusíte se obávat zplodin z hoření, protože výsledkem hoření bio - alkoholu je jen CO2 a H2O, neboli kysličník uhličitý a voda, tedy to, co vydechuje člověk při dýchání. Pro srovnání - vyprodukované množství CO2 je asi takové, jaké vyprodukují dva hořáky ve vašem plynovém vařiči. Při hoření nevzniká žádný zápach a umístěním aromatické misky s vůní na krb si navíc můžete v bytě vytvořit jakoukoli vůni. Bio krby živý oheň v krbu bez komínu.

Krása a útulnost otevřeného krbu byla doposud spojována s napojením na komín, pracným uskladněním dřeva, nutným zbavováním se popela as důsledným čištěným komínových částí. Náš bio krb vás zbaví těchto starosti. Nepotřebujete komín, dřevo, nemáte starosti s kouřem, nevznikají vám žádné škodlivé zplodiny, nemusíte se starat o padající jiskry, saze ani o špínu. Naše krby spalují bio - ethanol který je upraven tak aby hořel krásně žlutým plamenem bez dýmu a škodlivých spalin. Jsou určeny pro chvíle pohody ve vašem panelovém bytě, zimní zahradě, kanceláři, restauraci nebo na chatě. Po vybalení a snadné montáži je okamžitě použitelný. Stačí jen zapálit krbovým zapalovačem a můžete vychutnávat otevřený oheň a příjemné teplo. Náš krb Vám poskytne nejen optické potěšení a zvelebovat váš interier, ale váš domov momentálně proteplí s výkonem 2 - 3kW co postačuje na vyhřátí jedné místnosti.

Bio krby jsou šetrné k životnímu prostředí, spalují biolíh - bioetanol (biolíh), což je rostlinný derivát, který hoří jasným plamenem, neprodukuje žádný kouř nebo výpary. Hoření je bez zápachu. Můžete se rozhodnout využít i aromaterapeutický vonný bioetanol. Nemusíte se obávat zplodin z hoření, protože výsledkem hoření bio alkoholu je pouze CO2 a H2O, neboli kysličník uhličitý a voda, tedy to, co se běžně vyskytuje ve vzduchu a co vydechuje člověk při dýchání.

Jednou z výhod bio krbů je, že jsou mobilní, snadno přenosné, mohou být použity v jakékoliv místnosti, vytvářet teplo a nádhernou atmosféru, která bude fascinovat vaše hosty. Hledáte moderní Bio krby? Prodáváme ekologické krby na biolíh. Levné Bio krby na biolíh akce skladem. Stolní krby na biolíh i bio krby na zeď. Nabízíme špičkové Bio krby respektive krby na biolíh v široké nabídce za velmi příjemné ceny. Pokud jste spořivý či ekologičtí jsou Bio krby určitě skvělou volbou. Ušetříte i nemalé peníze. Dále můžete vybírat klasická krbová kamna, různé krbové vložky nebo kompletní krbové stavby.

Pravidelně nabízíme akce, slevy, výprodeje a dopravu zdarma. Nakupujte vysoce kvalitní Bio krby na biolíh za skvělé ceny od důvěryhodného prodejce s mnohaletou působností na trhu. Bez komínové bio krby na líh tzv. Bio krby spalují speciální bio - alkohol nebo denaturovaný 96 % alkohol ( Ethanol ). Při hoření krby neprodukují kouř a škodlivé exhalace. Bio krby proto nepotřebují komín a nemusíte se obávat spalin vznikajících při hoření, neboť jsou to pouze CO2 ( oxid uhličitý ) a H2O (voda ), tedy to co obsahuje vzduch a my to běžně dýcháme. Tyto krby si snadno sami nainstalujete tak , že je jednoduše zavěsíte na stěnu a krby stejně jednoduše můžete přemisťovat. Krby nabízejí nejlepší kvalitu, nejlepší cenu a široký výběr. Imitace dřeva je ručně malovaná a působí tak velmi přesvědčivě. Všechny modely bio krbů mohou být použity i bez toho , aby vyhřívali. Takto využitý Bio krb je pěkným doplňkem Vašeho interiéru. Mají 100 %-ní účinnost.

Ne jen pohoda u rodinného krbu , ale také elegantní prvek reprezentačního interiéru , to jsou charakteristické rysy moderních bez komínových BIO krbů . Je pro Vás připravena široká nabídka nejrůznějších provedení krbů, krbových vložek. Pro BIO krby, výrobky je příznačné, že jsou zpracovány s vynikající kvalitou as ručně provedenými ozdobnými prvky. Každého překvapí s jakou věrností je vytvořena iluze skutečného ohně, který však neprodukuje škodlivé zplodiny, a proto nepotřebuje žádný komín. Zatímco u klasických krbů nebo plynových krbů odchází značná část tepla komínem, u bio krbů zůstává plných 100 % tepla v místnosti, kde je krb instalován. Proto se vytápění využívá především v období, kdy není topná sezóna a bývá někdy v místnosti chladno. Nemalou předností těchto krbů je jejich malá hmotnost, která se pohybuje od 5 do 50 kg. Nejsou proto problémy s jejich umístěním v interiéru a na rozdíl od klasických krbů nezatěžují konstrukci stavby. Proto je možné je libovolné přemísťování podle změn interiér.

 

bio krb AF-02