Produkt v akci

Novinky

Aktuality

Bio krby

Bio krby nepotřebují komín a nemají náročnou stavební úpravu. Bio krby dávají skutečný oheň a teplo Vám i vašemu domovu. Sestavíme Vám bio krby dle Vaších představ i požadavků. Bio krby nepotřebují náročnou údržbu. Jednoduchá montáž. Konečně krby, které nepotřebují dřevo, elektriku ani plyn. Bio krby teď můžete mít kdekoli jak v interiéru, tak v exteriéru. Do bio krbu se používá speciální biolíh, který nevypouští žádné škodlivé kouřové spaliny a sáze. Je ale potřeba v místnosti každé 2 hodiny větrat. Každý bio krb má hořák od kterého je dán tepelný výkon. Při maximálním výkonu 1 litr biolíhu vydrží cca. 2 -3 hodiny.

Bio krby

Bio krby můžete opravdu umístit kdekoliv, klidně ho postavit doprostřed bytu. Bio krby - stylové řešení v interiéru. Představujeme zásadně nové řešení pro váš interiér: krby s opravdovým ohněm ale bez komínu. Bio krby je nenahraditelný všude, kde není možné instalovat komín: v bytě, kanceláři, restauraci nebo klubu, ke svému fungování nepotřebuje plyn nebo elektřinu. "Perličkou" bio krbu je to, že ve speciální vypalovačce hoří čisté palivo (bio-etanol) a spalování probíhá bez sazí a kouře, takže nevyžaduje budování komínu.

Živý oheň a dekorativní keramické „dříví“ zajišťují maximální dojem přítomnosti tradičního krbu. Místnost, ve které je nainstalováné bio krby, nevyžaduje žádnou speciální ventilaci, stačí jednoduše provětrat místnost pomocí pootevřeného okna nebo jeho křídla. Spalovaný etanol je bezpečný pro dýchání člověka a není toxický, nezpůsobuje alergické reakce a dokonce i mnohem bezpečnější, než zapnutá plotýnka plynového sporáku, který jsme si zvyklí používat každý den. Při porovnání s ostatními zdroji z bio krbu se uvolňuje tolik oxidu uhličitého, kolik produkují při spalování dvě střední svíčky.

Bio krby jsou velmi spolehlivé: vydrží léta a potěší nejen vás, ale i vaše děti. Ceny na bio krby se liší v závislosti na použitých materiálech a na velikosti. Pokud nechcete zkazit vzhled bytu přítomností trubek, kupte si bio krby bez komínu, je mobilní a lze jej umístit bez problémů v jakémkoli místě. Nechcete-li se obtěžovat s těžkopádným dřívím, bude se vám líbit etanolové bio krby. Tento krb je určen pro ty, kteří si cení svůj čas a raději šetří energii na mnohém užitečnější věcí. Teplo od bio krbu se rozléhá rovnoměrně bez ohledu na jeho umístění v pokoji. Bio krby mohou být také použity k aromaterapii, pro které existují speciální soupravy s vůní bylin a léčivých rostlin.

Zobrazit celý popis

Bio krby 

Počet produktů: 52
Zobrazují se 1 – 52 z 52 položek
Zobrazují se 1 – 52 z 52 položek