Produkt v akci

Novinky

Aktuality

Bio krby barevné

Bio krby barevné. Co je to bio-krb? To je jedinečná příležitost vychutnat krásu živého ohně u sebe doma, v obyčejném městském bytě. Pokud venku je špatné počasí, mráz, sníh, vítr a déšť, občas míváme touhu sedět u krbu v klidu domova a poslouchat praskání dřeva, dívat se na oheň, pociťovat vycházející z krbu žár a vychutnávat pohodlí. Bio-krb dává nám takovou možnost. Perfektně zapadají do jakéhokoli interiéru. Existují různé modely - jak futuristické, tak i v klasickém stylu, nejlépe jsou zastoupeny v moderním provedení s dominantními jednoduchými tvary a docela malým počtem prvků.

Bio krby barevné

Dekorativní dříví bude sloužit jako perfektní doplněk k vašemu krbu, bez ohledu na jeho styl. Jeho typy napodobují různé dřeviny. Jsou vyrobeny z keramiky a odolné vůči ohni. To je krb bez komínu, který lze použít v kterékoliv části vašeho domova, bez starostí o instalaci.

Bio-krb lze snadno namontovat na podlahu nebo povrch stolu, pověsit na zeď nebo umístit do stávajícího výklenku. Žádné další konstrukční řešení není nutné! To je oheň bez kouře a dýmu ale zároveň skutečný krb s živým plamenem. Při tom nebudete cítit zápach, neuvidíte kouř a oheň nenechá po sobě popel. K provozu bio-krbu se používá bio-palivo, který hoří ve speciální komoře a spolu s tepelným ohřevem zajišťuje přirozený a stabilní plamen.

Bio-krb nevyžaduje žádné čištění, nakládání s odpady a další služby. To je krb, ve kterém se používá šetrné k životnímu prostředí bio-palivo, při jehož spalování se nevylučují žádné škodlivé pro lidské zdraví látky. Produkty spalování bio-paliv - malé množství oxidu uhličitého a vody, která se uvolňuje ve formě páry. Příprava k provozu bio-krbu trvá několik minut a k uhašení plamene stačí jediné otočení rukojeti.

To je nejen krása, ale také dobrý zdroj tepla, který má lepší tepelný přenos, než spousta dalších domácích elektrických ohřívačů. Veškeré teplo uvolněné při spalování zůstává v místnosti, a proto bio-krby mají mnohem vyšší účinnost než jejich tradiční „příbuzné“. Tepelný výkon bio-krbu se v průměru rovná 3-4 kWh, což odpovídá provozu dvou olejových elektro-ohřívačů s kapacitou 2 kWh. A k tomu, bio-krb je skvělý neobvyklý dárek na svatbu, oslavu stěhování do nového bytu nebo jiné slavnostní příležitosti.

Zobrazit celý popis

Bio krby barevné 

Počet produktů: 6
Zobrazují se 1 – 6 z 6 položek
Zobrazují se 1 – 6 z 6 položek