Produkt v akci

Novinky

Aktuality

Biokrby

Biokrby – to je nový pojem ve zdobení a vytápění bytových prostorů. Je to skutečný živý ale naprosto bezpečný oheň, bez kouře a bez zápachu, který lze umístit v bytě nebo venkovském domě. Biokrby mají řadu výhod oproti tradičnímu krbu s komínem. Nejzřetelnější, co přijde na mysl okamžitě - jsou vysoce mobilní. Běžný krb s komínem oproti biokrbů nejen vyžaduje složité instalace prováděné odborníky, což s sebou nese dodatečné náklady. Je také téměř monolitický: přesunout ho do jiné místnosti, která nebyla navržená s uvažováním o instalaci krbu do budoucna je téměř nemožné, a to i v případě, že projekt bude zahrnovat instalaci takového zařízení.

Biokrby

Demontovat tradiční krb znamená rozebrat ho na "kusy", rozebírat také celý komín a tak dále. Biokrby mají kompaktní konstrukci, lze je přesouvat na jakékoli vhodné místo každý den – tak, jak se to dá udělat s konferenčním nebo televizním stolkem. Mohou být instalovány v bytě, v kanceláři, na chatě, v restauraci - doslova, kdekoli budete chtít. Biokrby jsou také velmi šetrné k životnímu prostředí. Koneckonců, biokrby nepotřebují takové zásadní konstrukční detaily, jako komín. Spalovací proces biokrbu probíhá ve speciální kapsli, obvykle vyrobené ze skla. Vzhledem k této skutečnosti bio-krb nevydává žádný kouř ani sazi.

Necítíte žádný zápach, okolní stěny a nábytek nikdy nebudou znečištěné. Palivem pro bio-krb je bio-etanol - šetrný k životnímu prostředí produkt, který je vyroben z recyklovaných rostlinných surovin. Produkty hoření jsou bezpečné pro lidé a nepoškozují životní prostředí. Tato vlastnost vám umožní vybírat z docela široké škály designu a tvaru krbů. Existuje mnoho modelů: umísťují se na podlahy, na zdi (jsou namontovány jako obrázek) či stolní varianty velmi malých rozměrů. Každý si může najít biokrby, které se hodí do jeho interiéru.

Biokrby je perfektní alternativou klasických krbů, moderním trendem v dekorování a vytápění domácnosti. Zakoupením takového biokrbu získáte pohodlný, kompaktní a neuvěřitelně krásný kus nábytku, jenž může nejen ozdobit váš domov a udělat ho útulnějším, ale i sloužit dalším zdrojem tepla, který je účinnější než krby s komíny a běžné elektrické přímotopy.

To potvrzuje i skutečnost, že asi polovina výsledného tepla z klasického krbu se "vypařuje" do komína s kouřem a zplodinami hoření ale teplo paliva z biokrbu zůstává uvnitř místnosti. Běžné elektrické ohřívače silně suší vzduch, což má negativní vliv na zdraví lidí, zatímco se při používání bio-paliv produkuje pára, která přirozeně hydratuje místnost a díky tomu dělá ji pohodlnější a blízkou přírodnímu prostředí.

A přidáním do bio-paliva speciálních aromatizovaných přísad nebo zahříváním nad plamenem aromatického oleje ve speciálním šálku, můžeme užívat účinek aromaterapie. Biokrby jsou dokonalou volbou pro váš domov a kancelář!

Zobrazit celý popis

Biokrby 

Počet produktů: 49
Zobrazují se 1 – 49 z 49 položek
Zobrazují se 1 – 49 z 49 položek